Komunikat prasowy

Webová stránka Amazon.de je nyní dostupná v češtině. Najdete zde miliony produktů se skvělými cenami a rychlým doručením

Webová stránka Amazon.de je nyní dostupná v češtině. Najdete zde miliony produktů se skvělými cenami a rychlým doručením

• Česky mluvící zákazníci mohou nově využívat německou verzi populárního obchodu Amazon.de kompletně v češtině, včetně milionů přeložených názvů produktů i s českým zákaznickým servisem s podporou po e-mailu nebo telefonu. • Novou službu lze jednoduše aktivovat jedním klikem v horní nabídce domovské stránky.

06/11/2017 | Praha

Česky mluvící zákazníci si nyní na německé verzi populárního obchodu Amazon.de mohou užít mnohem pohodlnější zážitek z nákupu díky možnosti přepnout preferovaný jazyk z němčiny na češtinu. Od začátku jsou v češtině dostupné miliony přeložených názvů produktů a mnoho dalších užitečných částí webu, jako je například sekce Můj účet. Amazon.de také poskytuje kompletní českou navigaci, český zákaznický servis s emailovou i telefonickou podporou a v neposlední řadě také objednávky a zásilku zboží v češtině. Další funkce v lokálním jazyce budou postupně přibývat.

„Jsme rádi, že Amazon.de je teď pohodlnější pro větší množství česky mluvících zákazníků, kteří zde mohou nakupovat v češtině,“ říká Ralf Kleber, Country Manager Amazon.de. „Tento krok nás opět o krok přiblížil k naší vizi – umožnit zákazníkům nakupovat cokoliv potřebují bez jakýchkoliv bariér na kterékoliv z našich evropských stránek,“ dodává Kleber.

Na Amazon.de si teď mohou zákazníci vybírat ze široké nabídky produktů ve více než 30 kategoriích a užívat si pohodlí při dodání zboží prostřednictvím rychlé a spolehlivé logistické sítě Amazonu. Možnost výběru češtiny jako preferovaného jazyka je k dispozici v prohlížečích stolních počítačů a notebooků. Zákazníci, kteří na Amazon.de nakupují opakovaně, si ji mohou také uložit ve svém profilu.

Česká lokalizace v počáteční fázi zahrnuje:

•             Navigaci webových stránek

•             Miliony přeložených názvů produktů. Jejich počet časem poroste.

•             Zákaznický servis s podporou na e-mailu i telefonu

•             Většinu uživatelské nápovědy

•             Sekci Můj účet

  • Potvrzení objednávky a zásilky

Pro možnost využití českého jazyka stačí na webu Amazon.de kliknout na tlačítko zeměkoule v horním navigačním panelu.

Český jazyk je na Amazon.de nejnovějším přírůstkem. Web Amazon.de je pro zákazníky dostupný také v holandštině, angličtině, němčině, polštině a turečtině. Tímto krokem se otevírají dveře také tisícům prodejců, kteří prostřednictvím Amazon.de získávají možnost rozšířit své podnikání za hranice a oslovit i česky mluvící zákazníky.

 

O společnosti Amazon

Společnost se řídí čtyřmi základními principy: raději důraz na zákazníka než na konkurenci, záliba v inovacích, příslib funkční a provozní dokonalosti a přemýšlení v dlouhodobém horizontu. Mezi produkty a služby, jejichž průkopníkem je Amazon, patří zákaznická hodnocení, 1-Click shopping, personalizovaná doporučení, Prime, Fulfilment by Amazon, AWS, Kindle Direct Publishing, Kindle, tablety Fire, Fire TV, Amazon Echo, Alexa a řada dalších. Pro více informací navštivte www.amazon.com/about